TABLETKI NA ODCHUDZANIE SI WIELU SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE

ZAMÓW TERAZ 

PONAD 190.000 ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ!

PhenQ może nie jest na rynku tak długo, jak inne produkty, ale w ciągu kilku krótkich lat pomogliśmy ponad 190 tysiącom klientów, podobnie jak Tobie, w osiągnięciu ciała, którego zawsze chcieli.

Wymarzone ciało jest tylko jedno kliknięcie od Ciebie. Już dziś odkryj moc tabletek dietetycznych PhenQ.

CO, JEŚLI CIAŁO, O KTÓRYM MARZYSZ, STANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ?

PhenQ jest potężną nową formułą dietetyczną, łączącą wiele korzyści z odchudzania, które pomogą Ci uzyskać zgrabne, seksowne ciało, którego zawsze chciałaś

Unikatowy nowy produkt odchudzający zaprojektowany w celu uzyskania lepszych wyników niż inne produkty 

Spal tłuszcz i pokaż swoje ukryte, wymarzone ciało 

Stłum swój apetyt aby jeść mniej i zmniejszyć ilość kalorii 

Zablokuj produkcję tłuszczu aby zatrzymać przyrost masy ciała 

Popraw swój nastrój i poziom energii dla bezproblemowej utraty wagi 

Wysokiej jakości formuła produkowana w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w obiektach zatwierdzonych przez GMP i FDA


PhenQ daje Ci moc wielu suplementów na odchudzanie w jednej pigułce

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

DUŻE OSZCZĘDNOŚCI PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI

DARMOWA WYSYŁKA NA CAŁY ŚWIAT

ŁATWA W UŻYCIU FORMUŁA

60 TABLETEK W OPAKOWANIU

NIE JEST WYMAGANA ŻADNA RECEPTA

CELEM PhenQ JEST ODCHUDZANIE NA PIĘĆ RÓŻNYCH SPOSOBÓW

SPALANIE TŁUSZCZU Przyśpiesz proces spalania tłuszczu, zwiększając tempo metabolizmu i termogenezy organizmu, aby odkryć smukłą i seksowną sylwetkę.

ZATRZYMANIE PRODUKCJI TŁUSZCZU PhenQ zawiera składniki, które faktycznie przyczyniają się do zatrzymania produkcji nowego tłuszczu, co oznacza, że nie musisz się martwić o przybieranie na wadze.

STŁUMIENIE APETYTU PhenQ ułatwia zmniejszenie kalorii, ograniczając apetyt i sprawiając, że obżeranie się i uczucie głodu przejdą do przeszłości.

ZWIĘKSZENIE ILOŚCI ENERGII Naładuj swoje baterie dzięki zaprojektowanej mieszance składników zwiększających ilość energii, aby zapobiec spadkom energii spowodowanym dietą.

POPRAWA NASTROJU Zmniejszenie kalorii może sprawić, że możesz być marudny, ale delikatne właściwości PhenQ, poprawiające nastrój zapewniają, że dieta nie będzie miała wpływu na twój temperament.


Łącząc wszystkie zalety wielu produktów na odchudzanie w jednej tabletce, PhenQ sprawia, że odchudzanie jest proste i dzięki temu oszczędzasz na zakupie kilku produktów!


Wyrzuć inne tabletki na odchudzanie. Wszystko czego potrzebujesz to PhenQ.

CO SPRAWIA, ŻE PHENQ JEST LEPSZE OD INNYCH
PRODUKTÓW?

Niektóre z naszych składników znajdziesz w innych produktach odchudzających. Ale niepowtarzalne proporcje tej mieszanki w połączeniu z naszym sprawdzonym naukowo, tajnym składnikiem, umożliwiło nam stworzenie silniejszego, wydajniejszego produktu, który daje Ci o wiele lepsze rezultaty w radzeniu sobie z tłuszczem niż inne tego typu produkty.

Użycie najwyższej jakości naturalnych składników i przygotowanie według standardów farmaceutycznych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w zatwierdzonych przez FDA i GMP obiektach, PhenQ jest najlepszym, zawierającym wszystko w jednym, rozwiązaniem na odchudzanie.


α-LACYS RESET® – Naukowo Udowodniona Utrata Masy Ciała


Opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych badań i nauki, oznaczony znakiem handlowym formuła α-Lacys Reset® przyspiesza metabolizm i wyzwala termogenezę twojego ciała, umożliwiając szybkie spalanie tłuszczu i szybkie osiągnięcie wymarzonego ciała.

Twój metabolizm osiąga takie tempo, w którym Twoje ciało naturalnie spala kalorie. Przyśpiesz swój metabolizm, a spalisz więcej kalorii. α-Lacys Reset® przyspiesza metabolizm, umożliwiając szybsze spalanie kalorii i szybsze pozbycie się tłuszczu.

Robi się coraz lepiej. Szybszy metabolizm oznacza także wzrost termogenezy – produkcji ciepła w twoim organizmie. Aby wytworzyć ciepło, twoje ciało spala kalorie. Poprzez podkręcenie wewnętrznego termostatu twojego ciała, α-Lacys Reset® przyspiesza spalanie kalorii w celu rozpuszczenia tłuszczu.

ŁATWO I SZYBKO UZYSKAJ SWOJE IDEALNE CIAŁO

ZOBACZ CENNIK

PhenQ JEST POPARTPRZEZ NAUKĘ

Szeroko zakrojone badania kliniczne potwierdziły zdolność α-Lacys Reset® do zmniejszania masy ciała i tkanki tłuszczowej, a nawet zwiększenia masy mięśniowej – jednego z najlepszych sposobów spalania większej ilości kalorii. W porównaniu z placebo i innymi składnikami, osoby przyjmujące α-Lacys Reset®.

STRACIŁY 7.24% SWOJEGO TŁUSZCZU

STRACIŁY 3.44% SWOJEJ WAGI

ZWIĘKSZYŁY O 3.80% MASĘ MIĘŚNIOWĄ

POZNAJ INNE NATURALNE SKŁADNIKI ZWIĘKSZAJĄCE METABOLIZM ZNAJDUJĄCE SIĘ W PhenQ?

CAPSIMAX

Badania pokazują, że ten skoncentrowany ekstrakt z czerwonej papryki pomaga zwiększyć dzienne spalanie kalorii przy jednoczesnym zmniejszeniu dziennego spożycia kalorii - wszystko to sprawia, że czujesz się równie syty, jak gdybyś zjadł więcej![9].

PIKOLINIAN CHROMU

Ten minerał jest niezbędny dla sprawnie działającego metabolizmu - wykazano również, że ogranicza on łaknienie pokarmów o wysokiej zawartości cukru i węglowodanów.[10]

KOFEINA

Kofeina ma naturalną zdolność do przyspieszania czasu reakcji, poprawy koncentracji, zmniejszenia uczucia zmęczenia[11], zwiększenia termogenezy, a także pomaga przekształcić nadmiar tłuszczu w energię[12].

KAKTUS NOPAL

Kaktus nopal jest bogaty w błonnik, pomaga uzyskać większą kontrolę nad głodem. Jest także niezwykle bogaty w aminokwasy, zapewniając dużo energii potrzebnej podczas odchudzania, a tNaturalnie wysoki w błonnik, kaktus nopal pozwala czuć się " sytym" przy mniejszej ilości jedzenia. Dodatkowo, wykazano, że ten specjalny błonnik zmniejsza wchłanianie kalorii poprzez wiązanie się z tłuszczami zawartymi w spożywanych pokarmach. Po prostu opuszczają one Twój organizm nie będąc trawione![13].akże pomaga zredukować nadwagę spowodowaną retencją płynów, pomagając je wypłukać z tkanek do krwiobiegu.

FUMARAN L-KARNITYNY

Ten aminokwas pomaga organizmowi przekształcić nadmiar zapasów tłuszczu w energię - dzięki czemu możesz zrzucić nadmiar tłuszczu, jednocześnie zwalczając zmęczenie.[14]

PLUS TE NAJNOWSZE DODATKI DO NASZEJ NOWEJ I ULEPSZONEJ FORMUŁY...

INNOSLIM

Ta opatentowana mieszanka żeń-szenia i astragalusa ma udowodnione działanie wspomagające wysiłki zmierzające do utraty wagi poprzez stymulację uwalniania silnych hormonów spalania tłuszczu. Udowodniono również, że zmniejsza wchłanianie węglowodanów w jelitach, dzięki czemu przyjmujesz mniej kalorii z pokarmów węglowodanowych, które spożywasz![15].

WITAMINY B

Potrzebujesz witamin z grupy B, aby wytworzyć energię, ale większość ludzi ma ich poważny niedobór, więc włączyliśmy B3, B6 i B12, aby wesprzeć Twój metabolizm i zwiększyć zdolność wytwarzania energii, aby pomóc zmniejszyć zmęczenie podczas utraty wagi. [16]

JODYNA

Twoje ciało potrzebuje tego minerału do produkcji hormonów tarczycy, które są niezbędne dla zrównoważonego metabolizmu - i pozytywnego nastroju! [17]


PhenQ jest zastrzeżoną mieszanką, która zawiera również stearynian magnezu (10 mg).

CI LUDZIE DZIĘKI PhenQ
MAJĄ TERAZ TAKIE CIAŁO JAKIE CHCIELI

Zrzuciłam 20 kg w ciągu 3 miesięcy!*

Ludzie myśleli, że nie uda mi się, ale zrzuciłam 20 kg w 3 miesiące łącząc zdrową dietę i ćwiczenia z PhenQ.

Taiylah P., 21

Zrzuciłem 5 kilogramów w 1 miesiąc!*

Po wypróbowaniu wielu diet i zmian w stylu życia, które zakończyły się niepowodzeniem, PhenQ pomogło mi zrzucić na wadze, gdy

Ghislain R., 31

Zrzuciłam 7 kg w ciągu 9 tygodni!*

Zaczęłam widzieć efekty już po 2 tygodniach i zrzuciłam 7 kg, 29 cm w pasie oraz zmieniłam rozmiar ubrań z 40 na 38.

Nicola D., 36

Zrzuciłam 9 kg w 3 miesiące!*

PhenQ pomógł mi zrzucić nadwagę po porodzie. Jest niesamowity i zamierzam kontynuować jego używanie, aż osiągnę swoje cele.

April R., 35

Zrucilam 4kg w1 miesiąc*

PhenQ pomógł mi osiągnąć moje cele, jakimi były zrzucenie tłuszczu z brzucha i boczków oraz poprawa mojej figury.

Axelle W., 22

Oni już nie martwią się o swoją wagę.

Dlaczego jednak ty ciągle się martwisz?

PhenQ dzisiaj i spraw, że twoje wymarzone ciało stanie się rzeczywistością.

60-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘD

Mamy setki szczęśliwych klientów, którzy teraz cieszą się szczęśliwszym, zdrowszym życiem z ciałem, którego zawsze chcieli. Jesteśmy pewni, że zadziwią cię także twoje wyniki, ale na wszelki wypadek dajemy ofertę bez ryzyka, czyli 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz dokonać zakupu z pełną pewnością. Wystarczy zwrócić dwa pierwsze puste opakowania swojego 60-dniowego zapasu PhenQ oraz wszelkie dodatkowe, nieotwarte opakowania PhenQ w ciągu 67 dni od otrzymania zamówienia (sześćdziesięciu dni próby plus jednego tygodnia na zwrot wysyłki) i obiecujemy, że zwrócimy ci całkowitą, pełną kwotę zakupu, z wyłączeniem kosztów wysyłki.


ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ O SWOJE WYMARZONE CIAŁO

WYBIERZ JUŻ TERAZ SWÓJ PAKIET PhenQ

 • 1 OPAKOWANIE

  Sprzedaż Detaliczna:
  300,00 zl
  Sprzedaż Detaliczna:
  350,00 zl
  Cena sprzedaży
  300,00 zl
  Oszczędności:
  50,00 zl
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
  DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA
 • NAJPOPULARNIESZY I NAJLEPSZE WYNIKI

  2 OPAKOWANIA + 1 ZA DARMO

  Sprzedaż Detaliczna:
  600,00 zl
  Sprzedaż Detaliczna:
  1.050,00 zl
  Cena sprzedaży
  600,00 zl
  Oszczędności:
  450,00 zl
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
  DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA
 • 3 OPAKOWANIA + 2 ZA DARMO

  Sprzedaż Detaliczna:
  900,00 zl
  Sprzedaż Detaliczna:
  1.750,00 zl
  Cena sprzedaży
  900,00 zl
  Oszczędności:
  850,00 zl
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
  DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Z PhenQ, zdobędziesz ciało jakie tylko chcesz

Referencje Kliniczne

1. Kucukgoncu, S, et al. “Alpha-Lipoic Acid (ALA) as a Supplementation for Weight Loss: Results from a Meta-Analysis of Randomized Controlled Trials.” Obesity Reviews : an Official Journal of the International Association for the Study of Obesity, U.S. National Library of Medicine, May 2017, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5523816/.

2. L;, Namazi N;Larijani B;Azadbakht. “Alpha-Lipoic Acid Supplement in Obesity Treatment: A Systematic Review and Meta-Analysis of Clinical Trials.” Clinical Nutrition (Edinburgh, Scotland), U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28629898/.

3. Bobe G;Michels AJ;Zhang WJ;Purnell JQ;Woffendin C;Pereira C;Vita JA;Thomas NO;Traber MG;Frei B;Hagen TM; “A Randomized Controlled Trial of Long-Term (r)-α-Lipoic Acid Supplementation Promotes Weight Loss in Overweight or Obese Adults without Altering Baseline Elevated Plasma Triglyceride Concentrations.” The Journal of Nutrition, U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32692358/.

4. Principium Beauty Systems Innovations. a-LACYS RESET® Sports & Fitness, Principium-BSI, 2014. PDF of published 2014 trials.

5. Li N;Yan W;Hu X;Huang Y;Wang F;Zhang W;Wang Q;Wang X;Sun K; “Effects of Oral α-Lipoic Acid Administration on Body Weight in Overweight or Obese Subjects: a Crossover Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial.” Clinical Endocrinology, U.S. National Library of Medicine, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28239907/.

6. C;, Kucukgoncu S;Zhou E;Lucas KB;Tek. “Alpha-Lipoic Acid (ALA) as a Supplementation for Weight Loss: Results from a Meta-Analysis of Randomized Controlled Trials.” Obesity Reviews : an Official Journal of the International Association for the Study of Obesity, U.S. National Library of Medicine, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28295905/.

7. Uebelhack, Ralf, et al. “Effects of Cactus Fiber on the Excretion of Dietary Fat in Healthy Subjects: a Double Blind, Randomized, Placebo-Controlled, Crossover Clinical Investigation.” Current Therapeutic Research, Clinical and Experimental, Elsevier, 21 June 2014, www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4109417/.

8. Malaguarnera M;Gargante MP;Cristaldi E;Colonna V;Messano M;Koverech A;Neri S;Vacante M;Cammalleri L;Motta M; “Acetyl L-Carnitine (ALC) Treatment in Elderly Patients with Fatigue.” Archives of Gerontology and Geriatrics, U.S. National Library of Medicine, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17658628/.

9. BK;, Whiting S;Derbyshire E;Tiwari. “Capsaicinoids and Capsinoids. A Potential Role for Weight Management? A Systematic Review of the Evidence.” Appetite, U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22634197/.

10. Docherty JP;Sack DA;Roffman M;Finch M;Komorowski JR; “A Double-Blind, Placebo-Controlled, Exploratory Trial of Chromium Picolinate in Atypical Depression: Effect on Carbohydrate Craving.” Journal of Psychiatric Practice, U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16184071/.

11. TE;, Graham. “Caffeine and Exercise: Metabolism, Endurance and Performance.” Sports Medicine (Auckland, N.Z.), U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11583104/.

12. Tabrizi R;Saneei P;Lankarani KB;Akbari M;Kolahdooz F;Esmaillzadeh A;Nadi-Ravandi S;Mazoochi M;Asemi Z; “The Effects of Caffeine Intake on Weight Loss: A Systematic Review and DOS-Response Meta-Analysis of Randomized Controlled Trials.” Critical Reviews in Food Science and Nutrition, U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30335479/.

13. Uebelhack, Ralf, et al. “Effects of Cactus Fiber on the Excretion of Dietary Fat in Healthy Subjects: A Double Blind, Randomized, Placebo-Controlled, Crossover Clinical Investigation.” Current Therapeutic Research, Clinical and Experimental, Elsevier, 21 June 2014, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4109417/.

14. Pooyandjoo M;Nouhi M;Shab-Bidar S;Djafarian K;Olyaeemanesh A; “The Effect of (L-)Carnitine on Weight Loss in Adults: A Systematic Review and Meta-Analysis of Randomized Controlled Trials.” Obesity Reviews : an Official Journal of the International Association for the Study of Obesity, U.S. National Library of Medicine, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27335245/.

15. Admin. InnoSlim®: AMPK and Adiponectin Activator. NuLiv Science. 2022. Available: https://nulivscience.com/ingredients/innoslim/.[sup]15[/sup]

16. Kennedy DO. B Vitamins and the Brain: Mechanisms, Dose and Efficacy--A Review. Nutrients. 2016;8: 68.

17. Danforth E Jr, Burger A. The role of thyroid hormones in the control of energy expenditure. Clin Endocrinol Metab. 1984;13: 581–595.

X

ZNIŻKA 20%. TWÓJ KUPON ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE NALICZONY PODCZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA