TABLETKI NA ODCHUDZANIE SI WIELU SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE

ZAMÓW TERAZ 

PONAD 190.000 ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ!

PhenQ może nie jest na rynku tak długo, jak inne produkty, ale w ciągu kilku krótkich lat pomogliśmy ponad 190 tysiącom klientów, podobnie jak Tobie, w osiągnięciu ciała, którego zawsze chcieli.

Wymarzone ciało jest tylko jedno kliknięcie od Ciebie. Już dziś odkryj moc tabletek dietetycznych PhenQ.

CO, JEŚLI CIAŁO, O KTÓRYM MARZYSZ, STANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ?

PhenQ jest potężną nową formułą dietetyczną, łączącą wiele korzyści z odchudzania, które pomogą Ci uzyskać zgrabne, seksowne ciało, którego zawsze chciałaś

Unikatowy nowy produkt odchudzający zaprojektowany w celu uzyskania lepszych wyników niż inne produkty 

Spal tłuszcz i pokaż swoje ukryte, wymarzone ciało 

Stłum swój apetyt aby jeść mniej i zmniejszyć ilość kalorii 

Zablokuj produkcję tłuszczu aby zatrzymać przyrost masy ciała 

Popraw swój nastrój i poziom energii dla bezproblemowej utraty wagi 

Wysokiej jakości formuła produkowana w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w obiektach zatwierdzonych przez GMP i FDA


PhenQ daje Ci moc wielu suplementów na odchudzanie w jednej pigułce

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

DUŻE OSZCZĘDNOŚCI PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI

DARMOWA WYSYŁKA NA CAŁY ŚWIAT

ŁATWA W UŻYCIU FORMUŁA

60 TABLETEK W OPAKOWANIU

NIE JEST WYMAGANA ŻADNA RECEPTA

CELEM PhenQ JEST ODCHUDZANIE NA PIĘĆ RÓŻNYCH SPOSOBÓW

SPALANIE TŁUSZCZU Przyśpiesz proces spalania tłuszczu, zwiększając tempo metabolizmu i termogenezy organizmu, aby odkryć smukłą i seksowną sylwetkę.

ZATRZYMANIE PRODUKCJI TŁUSZCZU PhenQ zawiera składniki, które faktycznie przyczyniają się do zatrzymania produkcji nowego tłuszczu, co oznacza, że nie musisz się martwić o przybieranie na wadze.

STŁUMIENIE APETYTU PhenQ ułatwia zmniejszenie kalorii, ograniczając apetyt i sprawiając, że obżeranie się i uczucie głodu przejdą do przeszłości.

ZWIĘKSZENIE ILOŚCI ENERGII Naładuj swoje baterie dzięki zaprojektowanej mieszance składników zwiększających ilość energii, aby zapobiec spadkom energii spowodowanym dietą.

POPRAWA NASTROJU Zmniejszenie kalorii może sprawić, że możesz być marudny, ale delikatne właściwości PhenQ, poprawiające nastrój zapewniają, że dieta nie będzie miała wpływu na twój temperament.


Łącząc wszystkie zalety wielu produktów na odchudzanie w jednej tabletce, PhenQ sprawia, że odchudzanie jest proste i dzięki temu oszczędzasz na zakupie kilku produktów!


Wyrzuć inne tabletki na odchudzanie. Wszystko czego potrzebujesz to PhenQ.

CO SPRAWIA, ŻE PHENQ JEST LEPSZE OD INNYCH
PRODUKTÓW?

Niektóre z naszych składników znajdziesz w innych produktach odchudzających. Ale niepowtarzalne proporcje tej mieszanki w połączeniu z naszym sprawdzonym naukowo, tajnym składnikiem, umożliwiło nam stworzenie silniejszego, wydajniejszego produktu, który daje Ci o wiele lepsze rezultaty w radzeniu sobie z tłuszczem niż inne tego typu produkty.

Użycie najwyższej jakości naturalnych składników i przygotowanie według standardów farmaceutycznych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w zatwierdzonych przez FDA i GMP obiektach, PhenQ jest najlepszym, zawierającym wszystko w jednym, rozwiązaniem na odchudzanie.


α-LACYS RESET® – Naukowo Udowodniona Utrata Masy Ciała


Opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych badań i nauki, oznaczony znakiem handlowym formuła α-Lacys Reset® przyspiesza metabolizm i wyzwala termogenezę twojego ciała, umożliwiając szybkie spalanie tłuszczu i szybkie osiągnięcie wymarzonego ciała.

Twój metabolizm osiąga takie tempo, w którym Twoje ciało naturalnie spala kalorie. Przyśpiesz swój metabolizm, a spalisz więcej kalorii. α-Lacys Reset® przyspiesza metabolizm, umożliwiając szybsze spalanie kalorii i szybsze pozbycie się tłuszczu.

Robi się coraz lepiej. Szybszy metabolizm oznacza także wzrost termogenezy – produkcji ciepła w twoim organizmie. Aby wytworzyć ciepło, twoje ciało spala kalorie. Poprzez podkręcenie wewnętrznego termostatu twojego ciała, α-Lacys Reset® przyspiesza spalanie kalorii w celu rozpuszczenia tłuszczu.

ŁATWO I SZYBKO UZYSKAJ SWOJE IDEALNE CIAŁO

ZOBACZ CENNIK

PhenQ JEST POPARTPRZEZ NAUKĘ

Szeroko zakrojone badania kliniczne potwierdziły zdolność α-Lacys Reset® do zmniejszania masy ciała i tkanki tłuszczowej, a nawet zwiększenia masy mięśniowej – jednego z najlepszych sposobów spalania większej ilości kalorii. W porównaniu z placebo i innymi składnikami, osoby przyjmujące α-Lacys Reset®.

STRACIŁY 7.24% SWOJEGO TŁUSZCZU

STRACIŁY 3.44% SWOJEJ WAGI

ZWIĘKSZYŁY O 3.80% MASĘ MIĘŚNIOWĄ

CO JESZCZE JEST W PhenQ?

CAPSIMAX

Mieszanka pieprzu tureckiego, piperyny, kofeiny i niacyny (witamina B3), stanowią siłę spalającą tłuszcz Capsimax. Zarówno roślina pieprzu tureckiego jak i piperyna (inaczej znana jako czarny pieprz) mają silne właściwości termogeniczne, które mogą pomóc Ci schudnąć, zwiększając ciepło ciała. Poprzez zwiększenie termogenezy, te dwa składniki pozwalają spalić więcej tłuszczu w organizmie. Sugeruje się również, że piperyna może nawet mieć zdolność do powstrzymywania powstawania nowych komórek tłuszczowych.

W wielu badaniach wykazano, że pieprzowiec turecki ma właściwości odchudzające, a te odkrycia sugerują, że owa naturalna substancja może klinicznie powodować “znaczący poziom utraty wagi”1

PIKOLINIAN CHROMU

Podstawowy, naturalny minerał znajdujący się w mięsie, warzywach i pełnych ziarnach, chrom pomaga ograniczyć twoje pragnienie cukru i węglowodanów, pomagając organizmowi kontrolować poziom cukru we krwi. Podczas jedzenia żywności zawierającej cukier, taki jak węglowodany, cukier jest wchłaniany do krwi i przenoszony do komórek w celu wykorzystania dla energii. Kiedy twoje komórki mają wystarczająco dużo cukru, przestajesz go pragnąć. Chrom pomaga komórkom przyjęcie jak największej ilości cukru, co oznacza, że będziesz doświadczać znacznie mniejszego pragnienia na węglowodany i cukier, co znacznie ułatwia odchudzanie.

Ośmiotygodniowe badania przeprowadzone przez Uniwersytet Cornell dowiodły, że suplementacja chromem hamuje apetyt i pragnienie na węglowodany u osób z depresją.3

KOFEINA

Jest dobry powód, dlaczego kofeina znajduję się w tak wielu suplementach odchudzających i napojach energetycznych. Jako środek pobudzający, dobrze są znane jej zdolności do zwiększenia czujności, skupienia i zmniejszenia zmęczenia.4 Może też pomóc Ci poczuć się mniej głodnym, zwiększyć proces spalania tłuszczu, zwiększając termogenezę i pomagając wydłużyć czas ćwiczeń, poprawiając wydajność. 5

Nopal

Kaktus nopal jest bogaty w błonnik, pomaga uzyskać większą kontrolę nad głodem. Jest także niezwykle bogaty w aminokwasy, zapewniając dużo energii potrzebnej podczas odchudzania, a także pomaga zredukować nadwagę spowodowaną retencją płynów, pomagając je wypłukać z tkanek do krwiobiegu.

L-KARNITINA

Naturalnie występujący aminokwas L-karnityna znajduje się w żywności, takiej jak czerwone mięso, orzechy i zielone warzywa. Pomaga organizmowi przekształcić zapas tłuszczu w energię, co oznacza, że nie tylko spala tłuszcz, ale także walczy ze zmęczeniem, często powodowanym przez diety.


PhenQ jest zastrzeżoną mieszanką, która zawiera również stearynian magnezu (10 mg).

CI LUDZIE DZIĘKI PhenQ
MAJĄ TERAZ TAKIE CIAŁO JAKIE CHCIELI

Zrzuciłam 20 kg w ciągu 3 miesięcy!*

Ludzie myśleli, że nie uda mi się, ale zrzuciłam 20 kg w 3 miesiące łącząc zdrową dietę i ćwiczenia z PhenQ.

Taiylah P., 21

Zrzuciłem 5 kilogramów w 1 miesiąc!*

Po wypróbowaniu wielu diet i zmian w stylu życia, które zakończyły się niepowodzeniem, PhenQ pomogło mi zrzucić na wadze, gdy

Ghislain R., 31

Zrzuciłam 7 kg w ciągu 9 tygodni!*

Zaczęłam widzieć efekty już po 2 tygodniach i zrzuciłam 7 kg, 29 cm w pasie oraz zmieniłam rozmiar ubrań z 40 na 38.

Nicola D., 36

Zrzuciłam 9 kg w 3 miesiące!*

PhenQ pomógł mi zrzucić nadwagę po porodzie. Jest niesamowity i zamierzam kontynuować jego używanie, aż osiągnę swoje cele.

April R., 35

Zrucilam 4kg w1 miesiąc*

PhenQ pomógł mi osiągnąć moje cele, jakimi były zrzucenie tłuszczu z brzucha i boczków oraz poprawa mojej figury.

Axelle W., 22

Oni już nie martwią się o swoją wagę.

Dlaczego jednak ty ciągle się martwisz?

PhenQ dzisiaj i spraw, że twoje wymarzone ciało stanie się rzeczywistością.

60-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘD

Mamy setki szczęśliwych klientów, którzy teraz cieszą się szczęśliwszym, zdrowszym życiem z ciałem, którego zawsze chcieli. Jesteśmy pewni, że zadziwią cię także twoje wyniki, ale na wszelki wypadek dajemy ofertę bez ryzyka, czyli 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz dokonać zakupu z pełną pewnością. Wystarczy zwrócić dwa pierwsze puste opakowania swojego 60-dniowego zapasu PhenQ oraz wszelkie dodatkowe, nieotwarte opakowania PhenQ w ciągu 67 dni od otrzymania zamówienia (sześćdziesięciu dni próby plus jednego tygodnia na zwrot wysyłki) i obiecujemy, że zwrócimy ci całkowitą, pełną kwotę zakupu, z wyłączeniem kosztów wysyłki.


ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ O SWOJE WYMARZONE CIAŁO

WYBIERZ JUŻ TERAZ SWÓJ PAKIET PhenQ

 • 1 OPAKOWANIE

  Sprzedaż Detaliczna:
  400,00 zl
  Sprzedaż Detaliczna:
  450,00 zl
  Cena sprzedaży
  400,00 zl
  Oszczędności:
  50,00 zl
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
  DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA
 • NAJPOPULARNIESZY I NAJLEPSZE WYNIKI

  2 OPAKOWANIA + 1 ZA DARMO

  Sprzedaż Detaliczna:
  800,00 zl
  Sprzedaż Detaliczna:
  1.350,00 zl
  Cena sprzedaży
  800,00 zl
  Oszczędności:
  550,00 zl
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
  DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA
 • 3 OPAKOWANIA + 2 ZA DARMO + DARMOWY ADVANA

  Sprzedaż Detaliczna:
  1.200,00 zl
  Sprzedaż Detaliczna:
  2.250,00 zl
  Cena sprzedaży
  1.200,00 zl
  Oszczędności:
  1.050,00 zl
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
  DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Z PhenQ, zdobędziesz ciało jakie tylko chcesz

Referencje Kliniczne

Whiting, S., Derbyshire, E., and Tiwari, BK. (2012): ‘Capsaicinoids and capsinoids. A potential role for weight management? A systematic review of the evidence’. Appetite, 2012 Oct;59(2):341-8. Doi: 10.1016/j.appet.2012.05.015 PMID: 22634197 1

Zemel, M.B., Thompson, W., Milstead, A., Morris, K., and Campbell, P. (2004): ‘Calcium and dairy acceleration of weight and fat loss during energy restriction in obese adults’. Obesity Research, 2004 Apr;12(4):582-90, PMID: 15090625 2

Docherty, J.P., Sack, D.A., Roffman, M., Finch, M., and Komorowski, J.R. (2005): ‘A double-blind, placebo-controlled, exploratory trial of chromium picolinate in atypical depression: effect on carbohydrate craving’. Journal of Psychiatry Practice, 2005 Sep;11(5):302-14 PMID: 16184071 3

Smith, A. (2002): ‘Effects of caffeine on human behaviour’. Food and Chemical Toxicology, 2002 Sep;40(9):1243-55, PMID: 12204388 4

Graham, T.E. (2001): ‘Caffeine and exercise: metabolism, endurance and performance’. Sports Medicine, 2001;31(11)(:785-807, PMID: 11583104 5

X

ZNIŻKA 20%. TWÓJ KUPON ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE NALICZONY PODCZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA